כללי

משחקי חצר וגינה – דרך מהנה לשחק משחקים קלאסיים בחוץ

עבור ילדים לשחק זה לא רק כיף, לשחק זו דרך חיים ושיטה לצבור ידע ומיומניות חיים נדרשות. ידלים לומדים המון על החיים ועל עצמם דרך המשחק.
אנחנו כהורים שואפים שילדנו ישחקו משחקים איכותיים ומעשירים וגם יש לנו איזו כמיהה, שמתחזקת יותר ויותר בשנים האחרונות, שישחקו גם בחוץ באוויר הפתוח. 
כיום בעידן המחשב והסמארטפון, כשילדים דבוקים שעות רבות למסך במצב ישיבה סטטי, למשחק בחוץ באוויר הפתוח יש ערך מיוחד וחשוב במיוחד.
אז תמיד איש את המשחקים הנפוצים אותם יכולים לשחק בחוץ כגון כדורגל, כדורסל וכדו’ אבל ברור שלא כל הילדים מתחברים למשחקים אלו וגם לא כל מקום מאפשר זאת מפאת גודלו ואופיו. 
ישנם משחקים אחרים, שאנו רגילים ומכירים כמשחקי בית ושולחן שעברו אבולוציה והפכו למשחקי חצר ומשחקי גינה איתם ניתן לשחק כיחיד או בקבוצה בחצר הבית, במרפסת או בפיקניק משפחתי. 
אלו משחקים שכולנו מכירים ובטח נופתע לראות את גרסתם המעודכנת, למשל משחק שחמט ענק, משחק דוקים ענק ועוד 

משחקי חצר וגינה הינם דרך מצוינת לחוות ולשחק משחקים קלאסיים ואהובים מצד אחד ומצד שני להיות בחוץ, לשאוף אוויר צח ולהפעיל את הגוף.
טרנד חדש שהחל לא מזמן לקח את המשחקים המוכרים והאהובים לנו ופשוט הגדיל אותם… כן ממש כך, אותם משחקים שאנחנו מכירים בגודל רגיל ומתאימים לשולחן כמשחקים שמשחקים בבית, עכשיו בגודל ענק המתאימים גם לחצר או לפיקניק
ניקח לדוגמא משחק שכולנו מכירים מהילדות, דוקים. המשחק הזה קיים עכשיו בגרסת ענק בה כל דוק הינו באורך 80 ס”מ (!!!) תארו לכם את האתגר עכשיו, לנסות לשלוף את הדוק הרצוי אבל כשהוא גדול הרבה יותר… חוויה מאתגרת ומשעשעת

משחקים רבים עברו את השינוי הזה והוגדלו למידות גדולות. בין המשחקים שתוכלו למצוא בקטגוריית משחקי חצר, תוכלו למצוא למשל שחמט ענק, קלפים ענקיים, דומינו ענק, משחק קליעה למטרה ע”י השחלת לולאות חבל, משחק ג’נגה ענק, ומשחק לימבו קלאסי

 

לחצו כאן למעבר לעמוד משחקי חצר וגינה

חזור לרשימה